.

סדנה חד פעמית עם צלמת האופנה הבינלאומית

LINDSaY ADLER
22.11

להרשמה 

סדנת צילום אופנה עם לינדזי אדלר 

 

צלמת האופנה הבינלאומית מגיעה אלינו! כן כן קראתם נכון, במהלך נובמבר הקרוב הצלמת לינדזי אדלר מגיעה להרצות בכנס הצילום של ישראל ולמחרת אנו נערוך איתה סדנה ייחודית ביום שלם של צילומים וסדנת עריכה. סדנה זו מיועדת לקהל של צלמים מתקדמים אשר רוצים לפתח את היכולות, היצירתיות, החותם האישי והפורטפוליו שלהם שיגיע גם לחו"ל. 

הסדנה תתקיים ביום חמישי 22.11 במהלך כל היום 

שעות 21:00 - 09:00 

עלות הסדנה המלאה: 2,690 ש"ח (במקום 3,290 ש"ח) 

*שימו לב מספר המקומות מוגבל*
 

קצת על לינדזי: 

לינדזי אדלר, ילידת ניו יורק נמצאת היום בראש הענף כצלמת וכמחנכת ומנטורית. כתבות האופנה שלה התפרסמו בכל המגזינים הבינלאומיים ביניהם מארי קלייר, In Style, Elle, Harper's באזאר ועוד. כמחנכת מבריקה שהוגדרה גם כאחת מבין 10 צלמי האופנה המובילים בעולם, לינדזי היא גם מרצה בינלאומית מבוקשת ביותר. לינדזי נהנית ללמד בבתי הספר והאירועים היוקרתיים בעולם.לינזי מיוצגת על חברת קנון העולמית, Profoto ו Adobe. 

בין רשימת לקוחותיה תמצאו את: 
NBC, Grey, Edelman, Saatchi&Saatchi, YSL, ועוד. 

 

מה נלמד בסדנה:

חלק 1: לינדזי תשתף את מקורות ההשראה העיקריים שלה, ותעזור לכם למצוא הסגנון האישי שלכם. נעבור על אתגרים יצירתיים, טכניקות יצירתיות שונות, ועוד. בעולם של היום כל אחד יכול לצלם תמונה יפה, אך מה מה עושה את העבודה שלכם לשונה? זה הזמן לפתח את את הסגנון האישי שלכם!


חלק 2: נעבור על טכניקות תאורה בכלים שונים, צילום פורטרט מקצועי, נעבור על סגנונות רבים של תאורה והמעבר ביניהם. נלמד הכל מראה רך וחולמני עד למראה של סרט נואר והכל בשיטות יעילות ופשוטות להבנה ויישום.

חלק 3: בחלק הזה של הסדנה נעבור על שיטות העריכה המתקדמות ביותר שיש לצלם האופנה. תכנת הפוטושופ תעזור לנו  לעשות את הבלתי אפשרי ולייצר את העבודה המושלמת. לינדזי תעבור על הכל החל מבסיס הריטוש ועד לטכניקות מורכבות עד ליצירות מופת של יצירתיות. 

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.